.

Garantili Halı Yıkama, Beğenmezseniz Halınızı Tekrar Yıkamayı Garanti Ediyoruz......

HALI YIKAMA
YORGAN YIKAMA
PERDE YIKAMA

.

KOLTUK TEMİZLEME
YATAK TEMİZLEME
BATTANİYE YIKAMA

Halılar ilk olarak toz alma makinesinden geçirilerek üstündeki kıl ve tozlardan arındırılır. Hemen ardından, otomatik halı yıkama makinasına girer. Son olarak halılar durulanır. Kuruyan halılar hava alma makinasından geçirilerek son kontrolü yapılır. Parfümlenir paketlenir ve müşterilerimize teslim edilir.

Yorgan, Battaniye, Minder ve yastıklar büyük tip çamaşır makinelerinde yıkanmaktadır. Yün yorgan veya elyaf yorganın yıkama işlemi çok daha farklıdır. Yıkaması tamamlanan yorganlar, sıkma işlemiyle bütün suyndan arındırılır. Kurutma alanına alınır. Paketlenerek teslime hazır hale getirilir.

ilk yıkamadan sonra eski özelliğini ve güzelliğini korumasını istiyorsanız, perde yıkama işini bize bırakın. Renk atma, kırışma gibi sıkıntılar yaşamayacaksınız. Kumaşın cinsine göre yıkama veya temizleme yapılmalıdır. Perdeleri sökmek ve takmak ücretsizdir.

Koltuk temizliğine başlamadan önce, yüzeydeki ya da yastık aralarındaki tozlar, kırıntılar ve ufak parçalar temizlenir. Koltuğunu kumaşının cinsine göre yıkama ve temizleme işine başlanır. Kadife kumaşlı koltuk temizliğinde, amonyak karıştırılmış suyun buharına tutarak, nemlendirir ve sonraki aşamada temizleriz.

Yatak yıkama ve Temizleme hizmeti özenle yapılması gereken bir uygulamadır. Koltuk Yıkama hizmetinde olduğu gibi yatak kumaş ve özelliğine göre yıkama işlemi değişmektedir. Yatak Yıkama ortama olarak 30 – 45 dakika zaman almaktadır.

.

ÖZGÖKSU   Halı Yıkama Tüm Hakları Saklıdır.
Halı, Yorgan, Battaniye, Perde Yıkama, Yatak ve Koltuk Temizleme
Tel : 0 332 351 51 57
Gsm : 0 536 770 51 90